postheadericon Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

postheadericon facebook

>> FOLDER 2015-2016 <<

<: Jesteśmy na facebooku  :>

kliknij i dołącz do ZSOiZ

 

postheadericon Nabór

 

postheadericon Wycieczkowo

Klasy II oraz I wybrały się na wycieczkę do Wrocławia, uczniowie mieli okazję oderwać się od wiru codziennej nauki i zrelaksować się na basenie, pograć w kręgle, pospacerować po ZOO , pójść do kina , zjeść coś smacznego ...a co najważniejsze spędzić trochę wspólnego czasu z kolegami i koleżankami z klasy. Uczniowie wybrali się także do Teatru na przedstawienie pt. "Smycz".

Wszyscy bawiliśmy się świetnie !!!!

 

postheadericon Rozpoczęły się egzaminy zawodowe

W pierwszej części egzaminu zawodowego (pisemnego) zdający będą rozwiązywali w sumie na 70 zadań.  50 z nich to zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności właściwe dla ‎zawodu a 20 ma sprawdzać wiadomości i umiejętności związane z  działalnością gospodarczą.‎ Część pisemna egzaminu zawodowego będzie trwała 120 minut. Wszystkie zadania jakie w niej wystąpią mają charakter zamknięty, zawierają cztery odpowiedzi do ‎wyboru, z których tylko jedna ‎odpowiedź jest prawidłowa.

Etap praktyczny egzaminu zawodowego będzie trwał nie krócej niż 180 minut i nie dłużej niż 240 minut i w zależności od ‎zawodu. Polega na wykonaniu zadania egzaminacyjnego‎, opracowaniu projektu realizacji określonych prac‎ lub opracowaniu projektu realizacji określonych prac i wykonanie określonej pracy lub prac na ‎stanowisku egzaminacyjnym. Na zapoznanie się z zadaniem zdający ma 15 minut, których nie wlicza się do czasu trwania egzaminu.

życzymy powodzenia!