postheadericon Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

postheadericon facebook

kliknij i dołącz do ZSOiZ

<: Jesteśmy na facebooku  :>

 

postheadericon Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

23 listopada 2014 r. (niedziela) w Hali Sportowej w Mirsku odbył się Turniej Piłki Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim i o Mistrzostwo Powiatu Lwóweckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody rozpoczęły się o godz. 10.00 meczem gospodarzy ( ZSL Mirsk) z naszą drużyną (ZSOiZ Lwówek Śl.). Pierwszy mecz i dziewczyny trafiły na klubowiczki klubu Włókniarz Mirsk. ...przegrana naszych dziewcząt nie zakończyła się poddaniem i kolejne mecze to był nasz wielki sukces !

W meczu z Rakowicami ( ZSET Rakowice Wlk. ) wygrałyśmy 13 :4 Następnie piękny wynik padł w meczu z Zespołem Szkół w Lubomierzu - 14 : 4.
W efekcie końcowym zawodniczki z naszej szkoły zajęły II miejsce po dziewczętach z Mirska. Gratulujemy !!!

Skład naszej reprezentacji :
1. Daria Suchorska
2. Gabriela Zbierzak
3. Paula Kotowicz
4. Monique Sykuła
5. Klaudia Malarska
6. Magdalena Wołoszyn
7. Natalia Tulicka
8. Klaudia Janz
9. Patrycja Grzegorczyk
10. Klaudia Grzegorczyk

i nasz wspaniała bramkarka Karolina Fik oraz opiekunka i nauczycielka wych. fizycznego p. Donata Hess - Paraniak

Ponadto najlepszą zawodniczką Turnieju została Klaudia Malarska i dostała indywidualny puchar dla najlepszej strzelczyni bramek!! Brawo !

 

 

postheadericon Konkurs na najlepszego licealistę 2014

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie przedmiotem rywalizacji jest prawidłowe rozwiązanie zestawów 100 zadań pogrupowanych w 10 grup tematycznych opracowanych przez członków komisji -matematyki, języka polskiego, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii oraz minimum dwóch spośród trzech języków obcych - angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Do drugiego, ustnego etapu, komisja zakwalifikuje nie więcej niż 10 uczestników, którzy osiągną największą liczbę punktów. Każdy z dziesięciu finalistów będzie musiał zabłysnąć przed każdą z dziewięciu komisji przedmiotowych oraz komisją autoprezentacji, czyli naukowcami z wrocławskich uczelni.


Pierwszy etap, eliminacje, w formie testu odbył się 21 listopada 2014 o godz. 11.00 w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na Wydziale Nauk Pedagogicznych.


Wrocławskiego Licealistę 2014 poznamy po finale, po drugim etapie konkursu, 28 listopada. Ten tytuł to nie tylko zaszczyt dla ucznia, ale również pochwała szkoły i jej pedagogów.
To świetna okazja dla uczniów by sprawdzić swoje siły w rywalizacji z innymi licealistami z Dolnego Śląska.

Organizator:Gazeta Wyborcza Wrocław
Współorganizatorzy i fundatorzy nagród:
Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wyższa Szkoła Filologiczna

 

postheadericon Wycieczka integracyjna

Dnia 23.10.14 klasa IA oraz I HF wybrała się na wycieczkę integracyjną do Legnicy. Młodzież miała okazję pójść razem do kina, zjeść pyszny obiad oraz bliżej się poznać.

>>galeria FB<<